10 مکان رویایی برای عاشقان موسیقی

منبع: bartarinha
 ۳۵۱ روز پیش - دوشنبه, ۱۹ مهر ۱۳۹۵ ۰۹:۴۱:۰۰ - گزارش محتوای نامناسب
برای طرفداران موسیقی و تئاتر، علاوه بر اجرای موزیسین یا هنرمند مورد علاقه، فضای کنسرت هم میتواند نقش زیادی در لذت بردن از آن لحظات داشته باشد. کنسرتهای فضای باز در سرتاسر جهان طرفداران بسیاری دارند. .
وبسایت جام جم آنلاین: مکانی که شما در آن به تماشای یک اجرای زنده مینشینید، میتواند به جای اینکه به یادماندنی باشد، فراموشنشدنی شود. سالنهایی خیره کننده که در محیطهای طبیعی ساخته شده است. این محیطها در قرنهای پیش کندهکاری شدهاند.
جهان پر از این فضاهای موسیقی پرشکوه است. از قلعه Slane ایرلند، که میزبان موزیسینهایی چون رولینگ استونز و دیوید بووی بود، تا سالن آمفی تئاتر Dalhalla در سوئد، که در یک معدن سنگ آهک قدیمی ساخته شده است. در اینجا 10 مکان از سراسر جهان را به شما معرفی میکنیم که میتوانید از اجرای زنده موسیقی در آنها لذت ببرید.
اتریش  ده مکان رویایی برای عاشقان موسیقی +عکس
جشنواره سالانه برگنتس که در اتریش از ژوئیه تا اوت برگزار میشود، به مجموعههای فانتزی باورنکردنی خود که صحنهای شناور بر روی آب دارد، معروف است.
Dalhalla، سوئد ده مکان رویایی برای عاشقان موسیقی +عکس سالن آمفی تئاتر Dalhalla یک معدن سنگ آهک سابق واقع در Rättvik، سوئد است. شرکتکنندگان در کنسرت، 196 فوت پایینتر از جنگلهای پرپشت اطراف که سالن را احاطه کرده است، قرار میگیرند و به تماشای انواع رویدادهای موسیقی که هر ساله از ژوئن تا سپتامبر برگزار میشود، مینشینند.
d'Orange، فرانسه  ده مکان رویایی برای عاشقان موسیقی +عکس
سالن تئاتر باستانی d'Orange ، که در Orange فرانسه واقع شده است، یک سالن تئاتر روم باستان است که قدمت آن به قرن اول برمیگردد. این محل برگزاری هنوز هم از سنگهایی اصلی با سبک معماری همان دوره در قسمت صحنه و اطراف آن پوشیده شده است، صحنه تئاتر و دیوارهای اطراف آن از زمان ساخت تا به امروز با همان شکل پابرجا ماندهاند.
Tabernacle، آتلانتا  10 مکان رویایی برای عاشقان موسیقی
Tabernacle یک کلیسای ساخته شده در سال 1910 واقع در آتلانتا، جورجیا است که در سال 1996 به محلی برای گرامیداشت صدمین سال بازیهای المپیک، تبدیل شد. این سالن موسیقی هنوز شامل بالکنی است که در آن دوره طراحی و رنگ شده است. سقفهای مزین، پنجرههای شیشهای رنگی و یک لوستر کریستال بزرگ از دیگر ویژگیهای این مکان است. تمامی این تزئینات مربوط به زمان ساخت این کلیسا است.
Palais Idéal du Facteur Cheval، فرانسه  10 مکان رویایی برای عاشقان موسیقی
محل اجرای موسیقی که نام این فستیوال هم هست یک کاخ است که به طور کامل از سنگریزه ساخته شده است. یک پستچی به نام oseph Ferdinand Cheval در طول 33 سال تمام این سنگریزهها را جمعآوری کرده و این کاخ را به تنهایی ساخته است. این کوشک که در سال 1907 ساخته شده است، در ماههای ژوئن و ژوئیه میزبان کنسرتها است.
Conyngham، ایرلند  ده مکان رویایی برای عاشقان موسیقی +عکس
سرزمین آبا و اجدادی خانواده Conyngham و محل گشتزنی پادشاه جورج چهارم، قلعه Slane ایرلند، واقع در شهر میث است. این مکان از سال 1981 به محلی برای برگزاری کنسرتها در طول سال تبدیل شد. این قصر میزبان موزیسینهای بزرگی چون Rolling Stones، Bob Dylan، Queen، David Bowie و U2 بوده است.
آمفی تئاتر Gorge، آمریکا  10 مکان رویایی برای عاشقان موسیقی
سالن آمفی تئاتر Gorge دارای 27،500 صندلی در فضای باز است. این تالار در جورج واشنگتن واقع شده است. این سالن روباز روی یک تختهسنگ بنا شده است تا به بینندگان در حین گوش دادن به موسیقی، نمایی فوقالعاده از رودخانه و دره باریک کلمبیا بدهد.
Bluegrass Underground، آمریکا  ده مکان رویایی برای عاشقان موسیقی +عکس
از سری کنسرتهای ماهانه است که در طول سال در Volcano Room در غارهای Cumberland برگزار میشود. این غارها در مکمینویل ( McMinnville) تنسی (Tennessee) قرار دارند. این کنسرتها جایی حدود 333 فوت زیر زمین اجرا میشوند. این سالنها بلندگوهایی درجه یک و طبیعی را با چشمانداز فوقالعاده غار، ارائه میدهند.
Punta Christo کرواسی  ده مکان رویایی برای عاشقان موسیقی +عکس
Punta Christo در قرن نوزدهم ساخته شد و یکی از چندین قلعه واقع در شهرپولا، کرواسی بود. پیش از این، این مکان یکی از بزرگترین قلعههای موجود در اروپا بود. امروزه این قلعه میزبان جشنوارههایی چون جشنواره ابعاد (Dimensions Festival) در ماه اوت و جشنواره چشمانداز (Outlook Festival) در ماه سپتامبر است.
Waldbühne، آلمان  ده مکان رویایی برای عاشقان موسیقی +عکس 
Waldbühne یک سالن آمفیتئاتر در برلین، آلمان است. این مکان در اصل برای بازیهای المپیک 193 ساخته شده بود و در ساختِ آن از روی آمفیتئاتر یونان باستان الگو گرفته شده بود. این مکان میزبان 22،000 نفر است. از این سالن برای کاربردهای مختلفی چون یک سینمای روباز تا مسابقات بوکس ورزشکارانی چون Depeche Mode و Eric Clapton استفاده میشد.

برچسب ها

نظرات

پربازدیدترین خبر های تلگرام

پر بازدیدترین ها

خبر های مرتبط

Web Analytics