ربات قهوه چی که قهوۀ سفارشی و تزیین شده آماده می کند

منبع: bartarinha
 ۲۸۸ روز پیش - شنبه, ۱۸ دی ۱۳۹۵ ۰۹:۴۶:۰۰ - گزارش محتوای نامناسب
یک شرکت چینی، رباتی قهوه چی ساخته که سفارش مشتریان را می گیرد و قهوۀ باب میل آنان را به روشی حرفه ای آماده، تزیین و سرو می کند.
پرس تی وی: یک شرکت چینی، رباتی قهوه چی ساخته که سفارش مشتریان را می گیرد و قهوۀ باب میل آنان را به روشی حرفه ای آماده، تزیین و سرو می کند. شرکت «بابل» مستقر در پکن، پایتخت چین این ربات پیشرو را ساخته و در نمایشگاه لوازم الکترونیک لاس وگاس امریکا عرضه کرده است.
طعم قهوه ای که این ربات آماده می کند بسیار نزدیک به قهوه ای است که قهوه چی های حرفه ای آماده می کنند، چراکه این ربات با دو بازوی خود در حرکاتی کاملاً شبیه انسان با وسواس و خیلی باسلیقه، قهوۀ سفارشی مشتری را آماده می کند.
جکی تسای، مدیر بابل می گوید محققان این شرکت به دنبال آن بودند که تعامل نزدیک را بین ربات قهوه چی و مشتریان بهبود بخشند. جکی تسای افزود متأسفانه در بسیاری کافی شاپ ها، قهوه چی ها ارتباطی با مشتریان ندارند و در نتیجه نمی توانند قهوۀ موردنظر و سلیقۀ آنان را تهیه کنند.
وی گفت: «به همین دلیل ما به فکر ساختن این ربات افتادیم تا در ارتباط با مشتریان، نیاز و سلیقۀ آنان را دریابد و دقیقاً طعم موردنظر مشتری را آماده کند.»
 در صورت پخش نشدن ویدئو بر روی تصویر زیر کلیک کنید.هنر کشیدن نقاشی بدون برداشتن قلم از روی کاغذ 

برچسب ها

نظرات

پربازدیدترین خبر های تلگرام

پر بازدیدترین ها

خبر های مرتبط

Web Analytics