میدان وحدت و ایثار اردبیل به قتل گاه تبدیل شده است

منبع: tasnimnews
 ۳۶ روز پیش - چهارشنبه, ۲۲ شهریور ۱۳۹۶ ۲۱:۱۸:۰۰ - گزارش محتوای نامناسب
نماینده مردم شهرستان های اردبیل، نیر، نمین و سرعین در مجلس شورای اسلامی گفت: متاسفانه میدان وحدت و ایثار اردبیل هم اکنون به قتل گاه تبدیل شده است.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از اردبیل، رضا کریمی امشب در جلسه ستاد بازآفرینی پایدار شهری در اردبیل اظهار داشت: متاسفانه میدان وحدت و ایثار اردبیل هم اکنون به قتل گاه تبدیل شده است و نیاز است مسئولان راه و شهرسازی تدابیر ویژه ای برای این امر بیندیشند.

وی با اشاره به این که متاسفانه در میدان وحدت و ایثار شاهد تصادفات زیادی هستیم، افزود: این امر مشارکت مسئولان و دستگاه های اجرایی مربوطه را می طلبد تا هر چه سریع تر طرح ها و برنامه های اساسی برای کاهش تصادفات در این میدان ها اجرا و پایه ریزی شود.

نماینده مردم شهرستان های اردبیل، نیر، نمین و سرعین در مجلس شورای اسلامی خواستار تخصیص اعتبارات ویژه برای ساماندهی ورودی شهر اردبیل شد و گفت: در حال حاضر ورودی شهر اردبیل متناسب با فرهنگ اردبیل نیست که انتظار داریم وزارت راه و شهرسازی برای ساماندهی این ورودی اقدامات اساسی و ویژه انجام دهد.

کریمی خواستار افزایش اختصاص قیر رایگان به شهرستان های اردبیل، نیر، نمین و سرعین شد و بیان کرد: نیاز است در این زمینه مسئولان مربوطه توجه ویژه ای به این امر داشته باشند تا شاهد ایجاد تحولات اساسی در حوزه آسفالت ریزی معابر و جاده ها باشیم.

وی بیان کرد: امیدواریم تمامی این موارد مورد توجه مسئولان و دستگاه های اجرایی مربوطه واقع شود تا بتوانیم به تمامی اهداف خود در راستای تحقق اهداف مورد نظر در ارتباط با ارائه خدمات مطلوب به مردم دست یابیم و مشکلات و موانع موجود در این زمینه را برطرف کنیم.

انتهای پیام/


برچسب ها

نظرات

پربازدیدترین خبر های تلگرام

پر بازدیدترین ها

خبر های مرتبط

Web Analytics