دومین تساوی شهرداری همدان در دومین بازی

منبع: tasnimnews
 ۳۷ روز پیش - چهارشنبه, ۲۲ شهریور ۱۳۹۶ ۲۱:۱۶:۰۰ - گزارش محتوای نامناسب
تیم شهرداری همدان در دومین دیدار خود در دومین هفته لیگ دسته دوم باز هم به تساوی رسید.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از همدان در چارچوب هفته دوم لیگ دسته 2 فوتبال باشگاه های کشور تیم شهرداری همدان عصر امروز در تهران به مصاف تیم کیمیا فرآیند رفت که با کسب نتیجه تساوی بدون گل در مقابل میزبان خود همانند هفته اول مسابقات از رسیدن به 3 امتیاز مسابقه بازماندند.

هادی گلمحمدی سرمربی تیم شهرداری در این دیدار تیمش را با ترکیب داود اژدری، پیمان حشتمی، مهدی زارعی، کاظم صالحی، آرمین طلایی منش، سید محمد مهری، حسن مرادی فر، مجید شعبانی، رضا حاتمی، سعید الیاسی و میلاد باقری به بازی فرستاد و در آن سوی زمین تیم کیمیا فرآیند که در هفته اول مسابقات به دلیل مشکلات ایجاد شده بر سر انتقال این تیم به استان قم و عدم صدور کارت بازیکنان نتوانسته بود در مقابل حریف خود حاضر شود با ترکیبمحمدرضا وفایی، نوید خوش هوا، رامین اسماعیلی، امید قلی زاده، شایان جعفری، سید حسن جعفری، علی اسکندریان، مهدی محمد زاده، عباس خواستان، علیرضا خدابنده لو و علیرضا عظیمی در مقابل میزبان خود صف آرایی کرد.

دو تیم در نیمه اول مسابقه با احتیاط در زمین ظاهر شدند و نتوانستند در خلق موقعیت بر روی دروازه ها موفقیت چندانی داشته باشند.

در نیمه دوم نیز با وجود تعویض های هر دو مربی بازی پایاپای دنبال شد و زور دو تیم به یکدیگر نرسید تا بازی با تساوی بدون گل به پایان برسد و تیم شهرداری همدان برای دومین هفته متوالی در کسب پیروزی ناکام بماند.

به گزارش خبرگزاری تسنیم مهدی محمدزاده بازیکن تیم کیمیا فرآیند تهران درحالی در این مسابقه به میدان رفت که با تیم پاس همدان قرارداد رسمی دارد و همین مسئله باعث شد تا تیم شهرداری نسبت به حضور غیرقانونی این بازیکن گزارشی را در اختیار ناظر بازی قرار دهد.در صورت اثبات این ادعا احتمال این که نتیجه مسابقه به سود تیم شهرداری همدان تغییر کند زیاد است.

انتهای پیام/


برچسب ها

نظرات

پربازدیدترین خبر های تلگرام

پر بازدیدترین ها

خبر های مرتبط

Web Analytics