وعده بازسازی جاده پونل ـ خلخال 60 ساله شد

منبع: tasnimnews
 ۳۹ روز پیش - چهارشنبه, ۲۲ شهریور ۱۳۹۶ ۲۱:۱۹:۰۰ - گزارش محتوای نامناسب
نماینده مردم شهرستان های خلخال و کوثر در مجلس شورای اسلامی گفت: متاسفانه وعده بازسازی و ساماندهی جاده پونل - خلخال 60 ساله شد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از اردبیل، بشیر خالقی امشب در جلسه ستاد بازآفرینی پایدار شهری در اردبیل اظهار داشت: متاسفانه وعده بازسازی و ساماندهی جاده پونل - خلخال 60 ساله شده و در حالی که مسئولان تاکنون در این زمینه وعده داده اند که هنوز عملی نشده است.

وی با اشاره به این که مردم خلخال از وزیر راه و شهرسازی انتظار دارند هر چه سریع تر به ساماندهی جاده پونل - خلخال اقدام کنند، افزود: اتمام این جاده بکی از مطالبات مردم است که در این زمینه نیاز است مسئولان مربوطه اهتمام ویژه ای داشته باشند و شرایط مناسبی را فراهم کنند.

نماینده مردم شهرستان های خلخال و کوثر در مجلس شورای اسلامی گفت: متاسفانه آسفالت راه های روستایی شهرستان خلخال و کوثر مناسب نیست و روستاهای این شهرستان از نبود آسفالت و جاده های مناسب رنج می برند که این موضوع برنامه ریزی دولتمردان را می طلبد.

خالقی تصریح کرد: شهرستان خلخال تاکنون متاسفانه مورد بی مهری های فراون در حوزه راهسازی قرار گرفته که انتظار داریم برای ساماندهی را ه های این شهرستان اقدامات اساسی انجام شود تا مطالبات مردم برطرف شود.

وی بیان کرد: تامین اعتبارات لازم و اساسی در این زمینه امری لازم و ضروری است که امیدواریم این موضوع به طور اساسی و ویژه مورد توجه واقع شود تا بتوانیم به تمامی اهداف خود در ارتباط با بهبود وضعیت جاده ها دست یافته و مشکلات موجود در این زمینه را برطرف کنیم.

انتهای پیام/


برچسب ها

نظرات

پربازدیدترین خبر های تلگرام

پر بازدیدترین ها

خبر های مرتبط

Web Analytics