یازدهمین نمایشگاه سراسری کتاب گلستان برپا می شود

منبع: tasnimnews
 ۳۹ روز پیش - چهارشنبه, ۲۲ شهریور ۱۳۹۶ ۲۱:۲۰:۰۰ - گزارش محتوای نامناسب
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان گلستان گفت: یازدهمین نمایشگاه سراسری کتاب گلستان با حور ناشران برتر کشور، در مهر ماه امسال در گرگان برپا می شود.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از گرگان، حجت الاسلام علی اصغر فضیلت عصر امروز در جلسه ستاد برگزاری نمایشگاه سراسری کتاب گلستان اظهار داشت: یازدهمین نمایشگاه سراسری کتاب گلستان 25 مهر ماه امسال در محل دائمی نمایشگاه های کتاب استان در کیلومتر 4 جاده گگان به آق قلا برپا می شود.

وی افزود: این نمایشگاه در ظرفیت محدود به مدت 6 روز در گرگان برگزار می شود، تلاش داریم با استفاده از ظرفیت رسانه ها، علاقمندان به کتاب را برای حضور در نمایشگاه دعوت کنیم.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان گلستان تصریح کرد: یازدهمین نمایشگاه سراسری کتاب گلستان در 260 غرفه و با حضور بیش از 530 ناشر سراسری در گرگان برگزار می شود.

حجت الاسلام فضیلت گفت: در این نمایشگاه علاوه بر نمایشگاه و فروشگاه کتاب تلاش می شود که تازه های نشر از سوی ناشران مختلف نیز در معرض نمایش قرار گیرد.

وی افزود: برنامه های جانی نیز در این نمایشگاه مانند غرفه کودک برای آشنایی کودکان با کتاب، مشاوره کتاب، نقد کتاب، جشن امضاء و رونمایی از تاره های کتاب نیز در این چند روز برگزار می شود.

استاندار گلستان هم در این جلسه گفت: نمایشگاه کتاب رویداد فرهنگی بزرگی است و برکات زیادی را به همراه دارد و باید کاری کنیم که این نمایشگاه نماد فرهنگی استان باشد که این نمایشگاه ها از اقدامات سهلی است که نتایج بسیار بزرگی دارد.

حسن صادقلو افزود: شعاع اهمیت کار را بالا ببریم و موضوع را عبادی و سطح آن را این طور باور کنیم.

استاندار گلستان تصریح کرد: اگر ظرفیت ها را برای برگزاری نمایشگاه کتاب به کار بگیریم قطعا در افزایش موضوعات فرهنگی کمک شایانی کرده ایم.

صادقلو افزود: یکی از رخدادهایی که دانایی را ایجاد می کند نمایشگاه کتاب است و یکی از مهم ترین موضوعات در برگزاری نمایشگاه کتاب، سیر مطالعاتی پیدا کردن افراد در این نمایشگاه است.

وی با اشاره به اینکه فلسفه برگزاری نمایشگاه کتاب، تبادل فکر جدید از محیطی به محیط دیگر و از عرصه ملی به استانی است، افزود: چیدمان نمایشگاه بسیار مهم است و باید به گونه ای طراحی شود که مخاطب پسند و پیام آور باشد.

انتهای پیام/


برچسب ها

نظرات

پربازدیدترین خبر های تلگرام

پر بازدیدترین ها

خبر های مرتبط

Web Analytics