بانوان تیرانداز قمی از نماینده خراسان رضوی پذیرایی می کنند

منبع: tasnimnews
 ۳۶ روز پیش - چهارشنبه, ۲۲ شهریور ۱۳۹۶ ۲۰:۳۷:۰۰ - گزارش محتوای نامناسب
بانوان تیرانداز قمی در هفته نخست لیگ دسته اول تیراندازی باشگاه های کشور از فردا به مصاف تیم هیئت خراسان رضوی خواهند رفت.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از قم٬ هیئت تیراندازی استان در سال جاری دو نماینده در لیگ های معتبر کشوری راهی مسابقات کرده است که تیم نظام مهندسی ساختمان در لیگ برتر آقایان و تیم هیئت تیراندازی قم در لیگ دسته اول بانوان به مصاف حریفان می روند.

لیگ برتر تیراندازی کشور از دو هفته پیش کار خود را آغاز کرده و تیم هیئت قم منتظر اعلام زمان آغاز  مسابقات لیگ دسته اول باشگاه های کشور بود تا بر اساس برنامه ریزی فدراسیون این مسابقات را آغاز کند.

 هفته نخست مسابقات لیگ دسته یک کشور بانوان به میزبانی هیئت تیراندازی استان قم در مجموعه ورزشی آزادی تهران 23 و 24 شهریورماه با حضور 8 تیم آغاز به کار می کند و در این هفته تیم هیئت قم با هیئت خراسان رضوی دیدار خواهد کرد.

نمایندگان قم در فصل 96-97 لیگ دسته اول کشور در بخش تفنگ بادی با ترکیب مینا روحیان، فاطمه حسین زاده، نرجس کولیوندی، عطیه قدمی، فهیمه زند، مریم کیامهر و در رشته تپانچه بادی سارا واعظی، زهرا زارعی، ریحانه حیدری، سیده مطهر رکنی حسین، فاطمه یگانه محمدی، حنانه کانطوری به روی خط آتش می روند.

در ترکیب اصلی تیم قم دو ملی پوش یعنی روحیان و حسین زاده قرار دارند که هر دو آن ها جز نفرات بومی محسوب می شوند.

 هدایت تیم هیئت قم بر عهده محمود جعفر غفار است و مرضیه فراهانی به عنوان سرپرست در کنار تیم حضور خواهد داشت.

انتهای پیام/


برچسب ها

نظرات

پربازدیدترین خبر های تلگرام

پر بازدیدترین ها

خبر های مرتبط

Web Analytics