22 پایگاه جشن عاطفه ها در شهرستان گنبدکاووس برپا می شود

منبع: tasnimnews
 ۳۹ روز پیش - چهارشنبه, ۲۲ شهریور ۱۳۹۶ ۲۰:۳۱:۰۰ - گزارش محتوای نامناسب
رئیس کمیته امداد منطقه یک شهرستان گنبدکاووس گفت: همزمان با سراسر کشور, فردا در شهرستان گنبدکاووس, 2 پایگاه ثابت, 20 پایگاه سیار در شهرستان گنبدکاووس آماده برگزاری جشن عاطفه ها هستند.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از گنبدکاووس, محمد باقرپور, ظهر امروز در جمع خبرنگاران در گنبدکاووس درباره برگزاری جشن عاطفه ها در این شهرستان اظهار داشت: همزمان با سراسر کشور, فردا در گنبدکاووس, 2 پایگاه ثابت, 20 پایگاه سیار در شهرستان گنبدکاووس آماده برگزاری جشن عاطفه ها هستند.

وی افزود: در منطقه یک گنبدکاووس, 350 دانش آموز و 72 دانشجو تحت پوشش این کمیته امداد هستند. در سال گذشته 73 میلیون تومان در جشن عاطفه ها با همکاری مدارس جمع آوری شد که مبلغ جمع آوری شده در مدارس صرف دانش آموزان بی بضاعت همان مدرسه و در روستاها نیز صرف دانش آموزان محروم همان روستا شد.

باقرپور یادآور شد: در 19 مهرماه سال جاری نیز جشن عاطفه ها به صورت متمرکز در مدارس شهرستان و فردا به صورت متمرکز در پایگاه ثابت میدان مرکزی با حضور مسئولان شهرستانی برگزار می شود. هر ساله در جشن عاطفه ها آموزش و پرورش و بسیج و سپاه شهرستان همکاری لازم را با کمیته امداد دارند.

علی حسنی, رئیس کمیته منطقه 2 داشلی برون گنبدکاووس هم اظهار داشت: در بخش داشلی برون 800 دانش آموز و 112 دانشجو تحت پوشش کمیته امداد هستند. فردا در 90 روستا پایگاه جمع آوری کمک های مردمی برای جشن عاطفه ها برپا می شود.

انتهای پیام/


برچسب ها

نظرات

پربازدیدترین خبر های تلگرام

پر بازدیدترین ها

خبر های مرتبط

Web Analytics