افزایش چشمگیر زائران غیر ایرانی در سفرهای راهیان نور

منبع: tasnimnews
 ۳۷ روز پیش - چهارشنبه, ۲۲ شهریور ۱۳۹۶ ۲۰:۳۶:۰۰ - گزارش محتوای نامناسب
جانشین رئیس سازمان بسیج مستضعفین با بیان اینکه راهیان نور به مثابه یک فناوری برای انتقال ارزش های دفاع مقدس به نسل حاضر و آینده است، گفت: امروز شاهد افزایش چشمگیر حضور زائران غیر ایرانی در راهیان نور هستیم.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از شیراز، به نقل از روابط عمومی سپاه فجر استان فارس آئین تجلیل از خادمان راهیان نور استان فارس با حضور سردار علی فضلی جانشین رئیس سازمان بسیج مستضعفین و سردار سید هاشم غیاثی فرمانده سپاه فجر برگزار شد.

سردار فضلی با بیان اینکه راهیان نور به مثابه یک فناوری برای انتقال ارزش های دفاع مقدس به نسل حاضر و آینده است، اظهار داشت: حضور شما خادمان شهدا در عرصه انتشار ارزش های دفاع مقدس یک توفیق است و این مسئله را همواره پیش روی خودتان داشته باشید که هر کاری انجام می دهید، برای خدا باشد.

وی با بیان اینکه راهیان نور حلقه ارتباط امت و ارزش هاست،گفت: دفاع مقدس الگویی برای همه نسل ها و عرصه ای برای تربیت جوانان است و علاوه بر اینها امروز شاهد افزایش چشمگیر حضور زائران غیر ایرانی در راهیان نور هستیم.

جانشین رئیس سازمان بسیج مستضعفین با بیان اینکه در یک سال 80 هزار نفر از استان فارس به راهیان نور اعزام شده اند، گفت: سال گذشته بیش از 7 میلیون نفر توفیق حضور در راهیان نور را داشته اند که 80 درصد آنها برای نخستین بار در کربلای ایران حضور یافته اند. 

وی با بیان اینکه همراه شدن یک خادم الشهید با هر کاروان از ابتکارات استان فارس بوده است، گفت: در زمینه راهیان نور شاهد رشد بسیار خوبی در فارس بوده ایم و این استان با تربیت 4 هزار خادم الشهید در کشور زبانزد است و از ابتکارات فارس در سایر استان ها الگوبرداری می شود.

سردار فضلی با بیان اینکه راهیان نور مهمانی شهدا و حج بصیرتی است، خاطرنشان کرد: دفاع مقدس، شهدا و راهیان نور به هیچ گروه و صنفی وابستگی ندارند و متعلق به همه مردم از همه سلائق هستند.

انتهای پیام/ 


برچسب ها

نظرات

پربازدیدترین خبر های تلگرام

پر بازدیدترین ها

خبر های مرتبط

Web Analytics