ارائه تسهیلات بانکی به 1900 بافت ناکارآمد در اردبیل

منبع: tasnimnews
 ۳۹ روز پیش - چهارشنبه, ۲۲ شهریور ۱۳۹۶ ۲۰:۲۸:۰۰ - گزارش محتوای نامناسب
مدیرکل راه و شهرسازی استان اردبیل گفت: امسال به 1900 بافت ناکارآمد در استان اردبیل تسهیلات ارائه شد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از اردبیل، محبوب حیدری امشب در جلسه ستاد بازآفرینی پایدار شهری در اردبیل اظهار داشت: سال گذشته به یک هزار و 900 بافت ناکارآمد در استان اردبیل تسهیلات ارائه شد در حالی که سهم استان اردبیل دو هزار مورد بود و در این زمینه توانستیم اقدامات خوبی انجام دهیم.

وی با اشاره به این که امسال نیز برنامه ریزی شده به 150 بافت ناکارآمد در اردبیل تسهیلات ارائه شود افزود: از این تعداد 101 مورد به بانک ها معرفی شده اند که در سریع ترین زمان ممکن تسهیلات مربوطه ارائه شود.

مدیرکل راه و شهرسازی استان اردبیل از اجرای مطالعه جامع روستاهای مشگین شهر، پارس آباد و خلخال خبر داد و بیان کرد: مطالعات جامع این روستاها آغاز شده که می تواند تحول عظیمی در سیمای شهری روستاها ایجاد کند.

حیدری از آسفالت معابر و خیابان های اردبیل به طور ویژه خبر داد و اظهار کرد: در این زمینه 21 میلیارد تومان اعتبار اختصاص یافته بود که امسال نیز پیش بینی شده که برای آسفالت معابر اعتبارات ویژه ای اختصاص یابد.

وی تصریح کرد: طرح بازآفرینی پایدار شهری هم اکنون در برخی شهرستان های اردبیل در حال انجام است که درصدد هستیم این طرح را در تمامی شهرستان های استان اجرایی کنیم که می تواند برای منطقه بسیار مثمرثمر باشد.

افزود: اجرای طرح جامع حریم بقعه شیخ صفی الدین اردبیلی هم در حال حاضر انجام شده و زمین های موجود در اطراف این بقعه نیز خریداری شده که در آینده ای نزدیک محوطه این بقعه به طور ویژه ساماندهی می شود.

انتهای پیام/


برچسب ها

نظرات

پربازدیدترین خبر های تلگرام

پر بازدیدترین ها

خبر های مرتبط

Web Analytics