چمران: می توانستیم قالیباف را رئیس جمهور کنیم اگر

منبع: @MyAsriran
 ۳۶ روز پیش - چهارشنبه, ۲۲ شهریور ۱۳۹۶ ۲۱:۳۲:۰۰ - گزارش محتوای نامناسب
چمران: می توانستیم قالیباف را رئیس جمهور کنیم اگر... /از موتلفه پوزش می خواهم
▪ مهدی چمران رئیس سابق شورای شهر تهران با اشاره به مصاحبه اخیرش با روزنامه اعتماد و با تاکید براینکه گفت وگویش به درستی بیان نشده، درباره فضای شهرداری در زمان قالیباف و اینکه گفته شده است در زمان احمدی نژاد این فضا انقلابی تر بود، گفت: در خصوص موضوع مطرح شده اینگونه عنوان کردم، اول که وارد شهرداری شدیم شاهد ورود یک گروه انقلابی به شهرداری بودیم.
▪چمران با بیان اینکه بعد از چند سالی که ماندیم این فضا به عادی شدن انجامید و بعد از آن سیر عادی خود را طی کرد و به این که چه کسی شهردار باشد یا نباشد چندان مرتبط نمی شد، گفت: تفاوتی که می خواهم بگویم این است وگرنه چه در زمان آقای احمدی نژاد یا قالیباف قطعاً و یقینا سعی بر این بود تا هم از سوی شورای شهر و هم از سوی شهرداری جلوی هر تخلفی گرفته شود.
پیشتر اظهارات او در گفت و گو با اعتماد این مبنا را داشت که در دوران احمدی نژاد افراد از ترس وقایع مربوط به کرباسچی تخلفی نمی کردند اما بعدها شرایط عادی شد.
▪چمران درباره لقب «رئیس جمهور ساز» که از سوی برخی رسانه ها به او نسبت داده می شود و اینکه گفته است «اگر می خواستیم آقای قالیباف را رییس جمهور کنیم و فشار تبلیغاتی می گذاشتیم، می توانستیم» توضیح داد: معنی خواستن در این باره گروهی است نه شخصی، می خواستیم یعنی کل جامعه همفکر و همسو و متفق می شدند انجام می گرفت.
▪چمران در پایان به اشاره به اظهاراتش درباره حزب موتلفه اسلامی در مصاحبه با روزنامه اعتماد گفت: در این مصاحبه هم اشاره ای به حزب موتلفه شد که جا دارد از آنان پوزش بطلبم.
asriran.com

برچسب ها

نظرات

پربازدیدترین خبر های تلگرام

پر بازدیدترین ها

خبر های مرتبط

Web Analytics