در سایه خون شهیدان به توسعه و پیشرفت ایران می اندیشیم

منبع: tasnimnews
 ۳۹ روز پیش - چهارشنبه, ۲۲ شهریور ۱۳۹۶ ۱۸:۱۶:۰۰ - گزارش محتوای نامناسب
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار بوشهر گفت: در سایه همین خون شهیدان است که اکنون به توسعه و پیشرفت ایران اسلامی می اندیشیم.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از بوشهر، عبدالکریم گراوند ظهر امروز در نشست ستاد گرامیداشت دفاع مقدس استان بوشهر با اشاره به حماسه آفرینان 8 سال جنگ تحمیلی اظهار داشت: گرامیداشت یاد و خاطره ایثارگران و شهیدان باید همیشگی باشد و قدردان رشادت های آنان باشیم.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار بوشهر با اشاره به نقش فداکاری رزمندگان هشت سال دفاع مقدس در امنیت و آرامش جامعه تصریح کرد: همان ایثارگری های هشت سال دفاع مقدس بود که امروز حافظ امینت و آرامش ایران اسلامی است و در سایه همین خون شهیدان است که اکنون به توسعه و پیشرفت ایران اسلامی می اندیشیم.

وی با اشاره به حماسه آفرینی همه آحاد ملت در 8 سال جنگ تحمیلی عنوان کرد: در خلق حماسه هشت سال دفاع مقدس تمام اقشار و ملت ایران برای دفاع از کشور حماسه آفریدند.

گراوند با تاکید بر  ترویج فرهنگ دفاع مقدس در بین نسل های نوجوان و جوان افزود: همه وظیفه داریم در فرهنگ سازی و نهادینه کردن دفاع مقدس کوتاهی نکنیم و در راستای ترویج به نسل جوان و آینده انقلاب اسلامی آن کوشا باشیم.

وی تاکید کرد: معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار بوشهر گفت: هفته دفاع مقدس فرصتی مناسب برای تبیین حماسه آفرینی رزمندگان است که لازم است فرهنگ حماسه و ایثار رزمندگان 8 سال دفاع مقدس بین دانش آموزان استان بوشهر ترویج شود.

معاون استاندار بوشهر از تدوین برپایی برنامه های هفته دفاع مقدس در استان بوشهر خبرداد و بیان کرد: هماهنگی و تدابیر لازم برای اجرای برنامه های هفته دفاع مقدس در سراسر استان بوشهر تدارک دیده شده است.

وی، برگزاری مراسم هفته دفاع مقدس در دستگاه های اجرایی استان بوشهر را یک ضرورت دانست و  تاکید کرد: تمامی دستگاه های اداری استان بوشهر در راستای گرامیداشت باشکوه دفاع مقدس در سطح ادارات خود برنامه ریزی مناسبی داشته باشند.

انتهای پیام/


برچسب ها

نظرات

پربازدیدترین خبر های تلگرام

پر بازدیدترین ها

خبر های مرتبط

Web Analytics