فرهنگ و هنر در جامعه مغفول مانده است

منبع: tasnimnews
 ۳۹ روز پیش - چهارشنبه, ۲۲ شهریور ۱۳۹۶ ۱۹:۰۲:۰۰ - گزارش محتوای نامناسب
نماینده مردم قزوین، البرز و آبیک در مجلس شورای اسلامی گفت: متاسفانه فرهنگ و هنر در جامعه کنونی مغفول مانده که در همین راستا نسبت به این امور باید توجه مطلوبی صورت گیرد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از قزوین، داوود محمدی عصر امروز در مراسم اختتامیه بیستمین جشنواره بین المللی قصه گویی اظهار داشت: قصه گویی در زمینه صیانت از فرهنگ اصیل ایرانی و هنر و آیین کشور نقش به سزایی دارد.

وی بیان کرد: قصه گویی باید در بین گروه های مختلف مردم ترویج یابد تا اقشار جامعه با فرهنگ غنی ایران آشنا شوند.

نماینده مردم قزوین، البرز و آبیک در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: برگزاری جشنواره های قصه گویی فرصت خوبی برای تبیین دستاوردهای فرهنگی و هنری در سطح جامعه بوده که باید برگزاری اینگونه جشنواره گسترش یابد.

محمدی با اشاره به اهمیت توجه به فرهنگ و هنر خاطرنشان کرد: متاسفانه فرهنگ و هنر در جامعه کنونی مغفول مانده که در همین راستا نسبت به این امور باید توجه مطلوبی صورت گیرد.

وی افزود: غنی سازی اوقات فراغت کودکان و نوجوانان به وسیله فرهنگ ایرانی اسلامی امری اساسی و حائز اهمیت بوده که مسئولان مربوط باید در زمینه تحقق این مهم برنامه ریزی منسجم داشته باشند تا گامی در جهت حفاظت از فرهنگ ایرانی-اسلامی برداشته شود.

نماینده مردم قزوین، البرز و آبیک در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: قصه گویی بستری مناسب برای احیای فرهنگ و آیین کهن ایرانی بوده و برگزاری جشنواره و مسابقات در این زمینه ابتکاری خلاقانه است.

محمدی خاطرنشان کرد: قصه تاثیر و نقش به سزایی در اندیشه و تفکر افراد به ویژه کودکان دارد.

انتهای پیام/


برچسب ها

نظرات

پربازدیدترین خبر های تلگرام

پر بازدیدترین ها

خبر های مرتبط

Web Analytics