بسیج دانش آموزی استان سمنان ناحیه بندی می شود

منبع: tasnimnews
 ۳۷ روز پیش - چهارشنبه, ۲۲ شهریور ۱۳۹۶ ۱۸:۱۷:۰۰ - گزارش محتوای نامناسب
سرپرست سازمان بسیج دانش آموزی استان سمنان از اجرای طرح ناحیه بندی این سازمان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از سمنان، یوسف علی طاهری عصر امروز در دومین همایش فصلی فرماندهان و اعضای شورای حوزه بسیج دانش آموزی که با محوریت علمی و فرهنگی در سمنان برگزار شد اظهار داشت: این همایش باهدف بررسی عملکرد حوزه های دانش آموزی در سه ماهه ابتدای سال و مقایسه آن با سال گذشته برگزار شد.

وی افزود: هم اندیشی و هم افزایی و رفع مشکلات و نواقص عملکرد این مجموعه در طول این مدت نیز بررسی شد.

طاهری با بیان اینکه نبود شبکه سازمانی در بسیج دانش آموزی یکی از مهم ترین مشکلات این نهاد است خاطرنشان کرد: ایجاد تشکل های سازمانی باید در دستور کار فرماندهان حوزه های مقاومت قرار گیرد.

وی با تأکید بر اینکه ناحیه بندی سازمان بسیج دانش آموزی استان سمنان در دستور کار قرار دارد بیان کرد: این همایش با محوریت فرهنگی و علمی و بررسی موانع و برنامه های موجود برگزارشده است

به گزارش تسنیم، دومین همایش فصلی فرماندهان و اعضای شورای حوزه بسیج دانش آموزی امروز با محوریت علمی و فرهنگی در سمنان برگزار شد.

جمع بندی و عملکرد دوره یاوران ولای، جمع بندی و عملکرد اردوهای طرح هجرت، سوگواری احلی من العسل، طرح شهید بهنام محمدی و طرح امیدان، راهیان نور غرب و جنوب، هفته دفاع و اعزام راویان کشوری به مدارس از دیگر محوریت های این همایش بود.

انتهای پیام/


برچسب ها

نظرات

پربازدیدترین خبر های تلگرام

پر بازدیدترین ها

خبر های مرتبط

Web Analytics