بنتاکور: مسی بازیکن شگفت انگیزی است

منبع: varzesh11
 ۳۶ روز پیش - چهارشنبه, ۲۲ شهریور ۱۳۹۶ ۲۱:۰۰:۰۰ - گزارش محتوای نامناسب
دو تیم بارسلونا و یوونتوس دیشب از هفته اول رقابت های لیگ قهرمانان اروپا 2018-2017 به مصاف هم رفتند که بارسایی ها با درخشش مسی در این دیدار پیروز شدند.

به گزارش ورزش 11، دو تیم بارسلونا و یوونتوس از هفته اول رقابت های لیگ قهرمانان اوپا 2018-2017 از گروه D این رقابت ها به میزبانی بارسلونا به مصاف هم رفتند که نتیجه ی این دیدار سه بر صفر به سود بارسلونا بود.

 

رودریگو بنتاکور هافبک 20 ساله و جوان بیانکونری که به تازگی از بوکاجونیورز به یوونتوس آمده در جریان بازی دیشب تیمش مقابل بارسلونا که با باخت یوونتوس همراه بود گفت:

-

بازی سختی را پیش رو داشتیم و از آنجایی که اکثر بازیکنانمان مصدوم بودند کار ما برای این دیدار سخت تر هم شد. این باخت تاثیر زیادی روی روحیه تیمی ما داشت اما تمام بازیکنان تیممان حداکثر  تلاششان را در این بازی به نمایش گذاشتند اما نتوانستیم نتیجه ی خوبی در این دیدار بگیریم و بازی را واگذار کردیم.

-

 

وی در مورد شرایط خودش در این مسابقه و تفاوت هایی که لیگ قهرمانان اروپا با جام لیبرتادورس دارد عنوان کرد:

-

من از عمکردم در بازی برابر بارسلونا راضی هستم و نمره ی قابل قبولی را به خودم میدهم. لیگ قهرمانان اروپا تفاوت های زیادی با لیبرتادورس دارد و از نظر من لیگ قهرمانان اروپا در رتبه ی بالاتری قرار دارد و هم از لحاظ تاکتیکی و سرعتی نسبت به لیبرتادورس بالاتر است که این کار بازیکنان را سخت می کند.

-

 

بنتاکور همچنین در مورد رویارویی با مسی گفت:

-

مسی بازیکن شگفت انگیزی است و انگار او از سیاره ی دیگری آمده دیشب کار سختی را در مقابل او داشتیم و دیدید که او چه بلایی سر تیم ما آورد ویکی از  علت های باختمان به بارسلونا  همین مسی بود.

-

 

برچسب ها

نظرات

پربازدیدترین خبر های تلگرام

پر بازدیدترین ها

خبر های مرتبط

Web Analytics