مانور دو شیء پرنده ناشناس در آسمان + فیلم

منبع: yjc
 ۳۷ روز پیش - چهارشنبه, ۲۲ شهریور ۱۳۹۶ ۱۳:۴۸:۰۰ - گزارش محتوای نامناسب
فردی در حال تهیه فیلمی از آسمان بود که دو شیء ناشناس سیاه رنگ را در آسمان مشاهده کرد. در اینکه این دو شیء، پرنده هستند یا چیز دیگری، تردید وجود دارد.

ویدئوی عجیبی که موجب شگفتی کارشناسان یوفو شده استبه گزارش خبرنگار حوزه اخبار داغ گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان؛  وجود موجودات فضایی حقیقت داشته باشد یا خیر،  موضوعی است که ذهن چندین نسل از کارشناسان امور یوفو را به خود مشغول کرده است. به تازگی فردی اهل "پلیموث " انگلیس ادعا کرده است فیلمی که وی در باغ پشتی منزلش از آسمان تهیه کرده وجود موجودات فضایی  و ورود گهگاه  آنها به جو زمین را ثابت می کند.

 " آلن کینگ ول " در باغ پشتی منزلش در منطقه پلیموث انگلیس مشغول تماشای آسمان بود که ناگهان متوجه دو شیء پرنده ناشناس سیاه رنگ در آسمان شد. او در لحظه تهیه فیلم تصور می کرد این دو شیء سیاه احتمالا پرنده باشند اما پس از بازبینی و ادیت فیلم متوجه شد که  آنها گاهی در آسمان بدون حرکت می ایستند.

وی در این خصوص گفت: "این فیلم تصادفی تهیه شد و من پس از ادیت  متوجه دو شیء پرنده ناشناس سیاه رنگ در آسمان شدم. من ساعت ها وقت صرف دیدن این فیلم کردم. آنها واقعا گاهی در آسمان بدون حرکت بودند."

" آلن " تاکنون این  ویدئو  را برای چند کارشناس یوفو ارسال کرده است. به گفته وی آنها با دیدن این ویدئو دچار حیرت شده اند.  او همچنین  از سایر افرادی که در حوالی ساعت 5 تا 6 بعدظهر تاریخ 30 آگوست شاهد پدیده ای مشابه در این منطقه بوده اند خواست تا اطلاعات خود را با دیگران در میان بگذارند.

کد ویدیو دانلود فیلم اصلی

 انتهای پیام/

مشاهده موجودات فضایی، شایعه یا واقعیت؟


برچسب ها

نظرات

پربازدیدترین خبر های تلگرام

پر بازدیدترین ها

خبر های مرتبط

Web Analytics