ساعتی که از 288 ساعت مجزا تشکیل شده است

منبع: bartarinha
 ۳۷ روز پیش - چهارشنبه, ۲۲ شهریور ۱۳۹۶ ۱۴:۲۶:۰۰ - گزارش محتوای نامناسب
یک میلیون بار یک ساعت متحرک است که از 288 ساعت کوچکتر تشکیل شده که عقربه هایشان هماهنگ با هم حرکت می کنند تا زمان را بنویسند.
برترین ها: «یک میلیون بار» هم به عنوان یک مجسمه متحرک و هم یک ساعت عمل می کند. یک میلیون بار یک ساعت متحرک است که از 288 ساعت کوچکتر تشکیل شده که عقربه هایشان هماهنگ با هم حرکت می کنند تا زمان را بنویسند. مجموعه ساعت ها روی یک شبکه قرار گرفته و برنامه ریزی شده اند تا به طور هماهنگ به آرامی عقربه هایشان را حرکت دهند تا زمان را نشان دهند.
اولین قطعه از 288 ساعت با موتور های الکتریکی تشکیل شده بود که توسط یک آی پد کنترل می شد که عقربه های ساعت شمار و دقیقه شمار را به طور جداگانه حرکت می داد تا یک الگوی رقصان ایجاد شود. چرخش بصری رضایت بخش وقتی کامل می شد که عقربه های اعداد زمان فعلی را تشکیل می دادند.
 
اگرچه طی سال ها این طرح تکامل یافت و ابعاد و اشکال گوناگونی از آن ساخته شد، بااین حال همچنان مفاهیم فرم و عملکرد را به چالش می کشیدند. اعداد کوچکتر، فرمت دایره ای و حتی پایه های مرمرین همه تغییراتی هستند که در این طراحی هوشمندانه داده شده اند. این نسخه ساده شده از ساعت های آنالوگ برای ایجاد فونت استفاده کرده است.
ساعتی که از 288 ساعت مجزا تشکیل شده است  ساعتی که از 288 ساعت مجزا تشکیل شده است  ساعتی که از 288 ساعت مجزا تشکیل شده است  ساعتی که از 288 ساعت مجزا تشکیل شده است ساعتی که از 288 ساعت مجزا تشکیل شده است  ساعتی که از 288 ساعت مجزا تشکیل شده است  ساعتی که از 288 ساعت مجزا تشکیل شده است  ساعتی که از 288 ساعت مجزا تشکیل شده است  ساعتی که از 288 ساعت مجزا تشکیل شده است  ساعتی که از 288 ساعت مجزا تشکیل شده است 

برچسب ها

نظرات

پربازدیدترین خبر های تلگرام

پر بازدیدترین ها

خبر های مرتبط

Web Analytics