کدام نسخه اندروید محبوبیت بیشتری داشته است؟

منبع: yjc
 ۳۷ روز پیش - چهارشنبه, ۲۲ شهریور ۱۳۹۶ ۱۵:۰۱:۰۰ - گزارش محتوای نامناسب
از سال 2008 تا کنون، 8 نسخه اندروید در دسترس کاربران قرار گرفتهاست؛ نسخه هایی که هر کدام در بدو ورود با عرضه قابلیت هایی جدید، سعی در جذب مخاطب بیشتر داشته اند.

کدام نسخه اندروید محبوب بیشتری داشته است ؟به گزارش خبرنگار حوزه دریچه فناوری گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان؛ آخرین آمارها از میزان محبوبیت نسخه های مختلف اندروید، از یکه تازی اندروید 6 ( مارشمالو  Marshmallow  ) با جذب 32.2 درصد کاربر از سراسر جهان حکایت دارد؛ رقمی که با فاصله کمی از آمار 28.8 درصدی Lollipop یا همان اندروید 5 قرار گرفته است.

رتبه سوم نظرسنجی به اندروید 4.4 (Kitkat) با 15.1 کاربر رسید و نوقای پرسروصدا Nougat هم توانست در نهایت با جذب 15.8 درصد از کاربران جایگاه چهارم را از آن خود کند.

آخرین نسخه پیشنهادی اندروید با نام Oreo یا همان اندروید 8  نیز از زمان معرفی نسخه آزمایشی در 30 مرداد سال جاری، تا کنون تنها موفق به جذب  0.1 درصد کاربر شده است؛ رقم کمی که با توجه به مشخص نشدن آمار دقیق توزیع  و دستگا ه های بسیاری که هنوز از این اندروید استفاده نمی کنند. اظهارنظر در این زمینه را منتفی خواهد کرد. باید دید تا اواخر سال جاری که زمان اعلام رسمی این نسخه خواهد بود این آمار تغییری پیدا خواهد کرد یا نه.

نوقا

نوقا

  انتهای پیام/

میزان محبوبیت نسخه های اندروید


برچسب ها

نظرات

پربازدیدترین خبر های تلگرام

پر بازدیدترین ها

خبر های مرتبط

Web Analytics