نیمار: موفقیت باشگاهم از کسب توپ طلای برای من مهمتر است

منبع: varzesh11
 ۳۹ روز پیش - چهارشنبه, ۲۲ شهریور ۱۳۹۶ ۲۰:۱۵:۰۰ - گزارش محتوای نامناسب
اختصاصی | نیمار جونیور که به تازگی به پاری سن ژرمن پیوسته و در این چند هفته عملکرد خوبی را در این تیم داشته تا شاید رویای کسب توپ طلا برای او این بار موفق شود.

به گزارش ورزش11، نیمار مهاجم 25 ساله برزیلی تیم پاری سن ژرمن که در فصل نقل و انتقالات تابستانی با مبلغ 222 میلیون یورو از بارسلونا راهی پاری سن ژرمن شد به حاشیه های برخی که گفته اند نیمار به پاریس آمده تا توپ طلا را ببرد پایان داد.

 

نیمار گفت:

-

آرزوی هر بازیکنی است که توپ طلا را از آن خود کند اما من به این مورد اصلا فکر نمی کنم و فعلا به این فکر می کنم که در تیمم موثر باشم تا باشگاهی که در آن فوتبال بازی می کنم به موفقیت برسد و در حال حاضر باشگاهم از توپ طلای فوتبال برای من مهم تر است.

-

 

 

نیمار- کاوانی- امباپه نیمار- کاوانی- امباپه

 

وی در مورد همبازی بود با کاوانی و امباپه افزود:

-

کاوانی و امباپه جزء بازیکنان بزرگ فوتبال هستند و من از بازی کردن کنار این دو لذت می برم. کاوانی یک مهاجم تمام عیار است که از همه لحاظ شراطی که یک مهاجم باید داشته باشد را دارد، امباپه هم دوست دارد جلو برود و در حملات شرکت کند و با جنگندگی توپ را صاحب خود کند وقتی چنین بازیکنانی در کنارت بازی می کنند کارت کار آسانی داری و ما فعلا می خواهیم بیشتر با یکدیگر آشنا شویم.

-

 

برچسب ها

نظرات

پربازدیدترین خبر های تلگرام

پر بازدیدترین ها

خبر های مرتبط

Web Analytics