گاردریل ناجی جان راننده شد + فیلم

منبع: yjc
 ۳۹ روز پیش - چهارشنبه, ۲۲ شهریور ۱۳۹۶ ۱۷:۰۱:۰۰ - گزارش محتوای نامناسب
رقابت های هیجان انگیز رالی به خودی خود خطرناک و حادثه ساز است، حالا تصور کنید مسیر این مسابقه از میان کوهستانی با دره های عمیق عبور کند!

مرگ  ! + فیلمبه گزارش خبرنگار حوزه اخبار داغ گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان؛  هیجان و خطر یکی از مشخصه های اصلی مسابقات رالی است؛ راننده هایی بی باک که جانشان را کف دستشان می گذارند و فقط گاز می دهند، البته آشنایی به نقشه راه و تصمیمات لحظه ای درست  در کنار سرعت بالا، رمز پیروزی در این مسابقات است. حالا شما تصور کنید در این شرایط، مسیر مسابقه از میان جاده های باریک و پر پیچ کوهستانی بگذرد!

در جریان یکی از مسابقات جهانی رالی اروپا، اتفاقی باورنکردنی برای یکی از شرکت کننده ها افتاد، راننده خودرو فورد فیستا RS پس از رد کردن چند پیچ تند و خطرناک کوهستانی، در یک لحظه کنترل خود را از دست داد و از مسیر منحرف شد؛ سرعت بالا در کنار ترمز ناگهانی، قاعدتا باید منجر به چپ شدن خودرو و سقوط به ته دره می شد، اما در اتفاقی فوق العاده حیرت انگیز، گاردریل کنار جاده، مانند سدی دفاعی و محکم، خودرو را در خود جا داد و مانع از چپ شدن و سقوط آن به داخل دره شد. راننده خوش شانس پس از لحظاتی خبر زنده ماندن خود را با نشان دادن علامت مخصوص اعلام کرد.

 

کد ویدیو دانلود فیلم اصلی

 انتهای پیام/

معجزه در حین مسابقه!


برچسب ها

نظرات

پربازدیدترین خبر های تلگرام

پر بازدیدترین ها

خبر های مرتبط

Web Analytics